کلیه متون شما در زمینه‌های مختلف را با بهترین گویندگان سراسر کشور انجام می‌دهیم. بهترین تعرفه‌ها را در نظر گرفته‌ایم و حتی امکان پرداخت 2 مرحله‌ای یا قسطی هم وجود دارد. با بهترین قیمت در کنار بهترین کیفیت.

لیست خدمات

گویندگی و کتاب صوتی (ثبت سفارش...) » کد معرف و تخفیف: ۲۱۶۰۷۹ , کد مجری: ۲۴۲۸

گویندگی از کتاب و انتشار کتاب صوتی باعث فروش چند برابری آن می شود. قیمت مناسب با کیفیتی بی نظیر. 

از بابت کیفیت کار کتاب صوتی یا گویندگی از کتاب هم اطمینان خاطر داشته باشید چون امکان ثبت سفارش تست برای انتخاب گوینده برتر وجود دارد و در طول کار نیز از طریق پنل کاربری ارتباط مستقیم دارید تا کیفیت کار را بررسی کنید.


گویندگی یا نریشن (ثبت سفارش...) » کد معرف و تخفیف: ۲۱۶۰۷۹ , کد مجری: ۲۴۲۸

شما می‌توانید برای گویندگی متن سفارش خود بسته به درخواست از گوینده آقا یا خانم، یک صدا یا چند صدا و حتی از گوینده با لحن بیان و تون صدای خاص استفاده کنید. تمامی سفارشات ارجاع تخصصی دارند و کیفیت کار تضمین شده است.


گویندگی برای تیزر (ثبت سفارش...) » کد معرف و تخفیف: ۲۱۶۰۷۹ , کد مجری: ۲۴۲۸

همه ما می‌دانیم که تیزر تبلیغاتی به بخش جدایی ناپذیر تبلیغات و بازاریابی کسب و کارها تبدیل شده اما تیزرهایی برای مخاطبان جذابیت دارند که علاوه بر ارائه مفهوم و مقصود به شیوه‌ای خلاقانه و نوین، از گوینده حرفه‌ای با صدای دلنشین و رسا استفاده کرده باشید. با ما بهترین گویندگان سراسر کشور را در اختیار دارید کسانی که چندین سال سابقه گویندگی در این زمینه دارند و با تجربه حرفه‌ای خود کمک زیادی به شما خواهند کرد.

بدون گویندگی حرفه ای تیزرهای تبلیغاتی شما بازدید نخواهند داشت.


گویندگی برای موشن گرافی (ثبت سفارش...) » کد معرف و تخفیف: ۲۱۶۰۷۹ , کد مجری: ۲۴۲۸

اگر شما هم قصد دارید با ساخت موشن گرافی حرفه‌ای هزینه کمتری نسبت به ساخت کلیپ بپردازید و در عین حال تأثیرگذاری بیشتری بر روی مخاطبین خود داشته باشید نیاز به یک گوینده حرفه‌ای نیز پیدا می‌کنید. ما برای تمامی انواع موشن گرافی‌های شما شامل ویدئو موشن، استاپ موشن، اینفوموشن، موشن گرافی لوگو، موشن گرافی دو بعدی و سه بعدی و ... بهترین گوینده‌ها را داریم.

گویندگی چند صدا و تک صدا در موشن گرافی


گویندگی برای سانترال (ثبت سفارش...) » کد معرف و تخفیف: ۲۱۶۰۷۹ , کد مجری: ۲۴۲۸

تلفن گویا، سانترال، منشی تلفنی و مشابه  آن بخش جدایی ناپذیر سازمان و شرکت‌هایی است که روزانه تماس تلفنی زیادی  دارند و برای اینکه در صف انتظار کمتر معطل شوند و بتوانند سریع‌تر به بخش  مربوطه وصل شوند استفاده می‌گردد.

گویندگی برای سانترال و تلفن گویا نیاز همه سازمان های خصوصی و دولتی با تماس های روزانه زیاد


گویندگی برای شبکه اجتماعی (ثبت سفارش...) » کد معرف و تخفیف: ۲۱۶۰۷۹ , کد مجری: ۲۴۲۸

شبکه‌های اجتماعی نقش مهمی در کسب و  کارهای امروزی دارند و بدون فعالیت در آن‌ها تداوم پیدا کردن فعالیت تجاری و  حرفه‌ای غیر ممکن خواهد بود. به این فکر کرده‌اید که برای محتواهای صوتی  یا پادکست‌ها، تیزرها و پست‌های تبلیغاتی، پست‌های ویدیویی و گرافیکی مثل  انیمیشن و موشن گرافیک و ...، گوینده حرفه‌ای و خوش صدا چقدر تأثیر زیادی  روی جذب مخاطب و وایرال شدن آن دارد؟ گاهی اوقات شما می‌توانید با کمک  اعتبار و شهرت یک گوینده مطرح، اعتبار و شهرت کسب و کارتان را چندین برابر  کنید.

گویندگی برای شبکه اجتماعی به ارتقای جایگاه فعلی کمک زیادی می کند